Пријатно за ткаенината на допир• Прилагодлив аспиратор• лого на предната страна•  Еластични манжетни и ремен• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

бел џемпер Volkswagen

  • Производител: volkswagen
  • Код на продуктот: 9355
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 1,190.00ДЕН.


Достапни опции