Модело има патент.
Долги ракави и два странични џебови.
Моделот совршено ќе го надополни вашето пролетно секојдневие.
Ткаенина:
полиестер - 95% еластан - 5%

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

јакна-код 9001

  • Код на продуктот: 9001
  • Достапност: На залиха
  • 1,800.00ДЕН.
  • 860.00ДЕН.


Достапни опции