• џемпер Speed sport

 Пријатно за ткаенината на допир

• Прилагодлив аспиратор

• лого на предната страна

• Голем преден џеб

• Еластични манжетни и ремен

• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

џемпер Speed sport

  • Код на продуктот: 2269
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 1,190.00ДЕН.


Достапни опции