Стилски летни шорцеви со странични џебови.

Ткаенината е изработена од памук и еластан.

Погодно е за спорт и забава или за секојдневно носење.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Шорцеви VOLKSWAGEN

  • Производител: volkswagen
  • Код на продуктот: 2144
  • Достапност: На залиха
  • 1,300.00ДЕН.
  • 690.00ДЕН.


Достапни опции